Işıksız Tabela Ankara, akşam vakitlerine kadar vardiyasız çalışan işletmeler için ekonomik ve hızlı imalat edilen bir tabela ürünüdür. Bir firmanın reklamını yapabilmesi ve tanınırlık sağlaması için kullanılan tabelanın cezbedici ve özgün olması gerekmektedir. Müşteriyi çekmesi için kendine has bir yanının olması, farklı olması önemlidir. Böylece söz konusu firma müşterinin aklında yer edinecek ve firmanın kalıcı müşteri potansiyeli artacaktır. Bir firmanın tabelasını yaptırmak için çok fazla seçeneği bulunur. Bunlardan en bilinenleri Kutu harf tabelaları, dijital baskı tabelaları, Işıklı tabelalar, viril germe tabelalar, totem tabelalar ve ışıksız tabelalar ve daha bir çoğudur…

Yeni açılmak üzere olan bir firmasınız ve onca koşuşturma arasında aklınıza gelen “tabela taktırmalıyım ama nasıl bir tabela,” sorusuyla araştırmaya başladınız ve ışıksız tabela seçeneğiyle karşılaştınız. Sonunda da “ışıksız tabela nedir,” sorusu aklınızı kurcalamaya başladı ve araştırmaya başladınız. Peki nedir bu ışıksız tabela?

Işıksız tabela sadece gün ışığında görünür olabilen ve geceleri ekstra bir aydınlatma olmadan seçilmesi zor olan tabelalardır. Bu nedenle müşteriler gün ışığında görülmesi yeterli olacak alanlarda ve durumlarda bu tabelayı tercih etmektedir. Bu tabelalarla çeşitli kurum ve kuruluşlar, çeşitli reklamlar yapar, duyurularda bulunur, kendilerini tanıtır veya firma tabelası olarak kullanırlar. Hemen her alan için uygundur ve tercih edilebilir. İç mekan ve dış mekan için de uygun olan ışıksız tabela tasarımları belli kalıplarla üretilir ve maliyeti de düşüktür. Genellikle ticari amaçlarla kullanılan bu tabelalar, bu işlevlerinin yanında kamu hizmeti amacıyla duyuru, bildiri veya resmi kurumların bilgilendirme yapması amacıyla verilmek istenen bir mesajı okuyucuya iletmek için de kullanılabilmektedir. Işıksız tabela ışıklandırma sistemi gerektirmediği için maliyeti düşük olan tabela çeşitlerinden biridir. Her bütçeye uygun üretilebilir. Sitemizdeki iletişim araçları ile Şah reklama ulaşarak konu hakkında detaylı bilgilendirme alabilirsiniz.

Işıksız tabelalar müşterinin ihtiyaç duyması dahilinde spot ışıklarla aydınlatılabilmektedir. Bunun örneklerine işlek caddelerdeki reklam panolarında rastlayabilirsiniz.

 

Işıksız Tabela Özellikleri

Işıksız tabelalar gün ışığında görülmesi mümkün olan alanlar ile sınırlıdır ancak bu bir dezavantaj olarak görülemez. İhtiyaç duyulduğu takdirde tüm alanlarda tanıtım ve pazarlama gibi gerekli işlevleri yerine getirebilir. Işıksız tabela geceleri çalışmayan resmi kurumlar ve özel işletmeler tarafından tercih edilen ve gün ışığının mevcut olduğu aydınlık yerde müşterilerin dikkatini kendine çeken tabelalardır. İç mekanlarda iyi bir aranjmanla sunularak müşteri çekmeye ya da çeşitli duvar kombinleriyle iç mekanın müşteriye sunumunu cazipleştirebilir. Ancak ışıksız tabela talep edenler, üreticilerine dikkat etmelidir çünkü tabelacıların bazıları malzeme veya boyadan çalabilmektedir.

Işıksız tabela en fazla seçeneğe sahip sistemlerdendi. Son zamanların gözde ürünlerinden olan ışıksız tabela diğer tabela türleri arasında en fazla çeşide sahip geniş yelpazesiyle müşterileri beklemektedir. Ayrıca ışıksız tabela diğer tabela sistemleriyle de uyumlu bir şekilde kullanılabilir.

Işıksız tabelalar her ortama uyumludur ve rahatsız edici bir görüntü oluşturmaz ancak dikkat çekmeyi başarabilmesi için tasarımı ve renkleri oldukça önem arz eder. Tasarım ve tabelanın kullanım amacı birbiriyle uyumlu olmalıdır. Yazılan yazının fontu, yazıların büyüklükleri, satır ve harf boşlukları, renklerinin, arka planın bir ahenk içinde olması, tabelanın çekiciliğini arttıran bir unsurdur. Sayılan unsurların doğru şekilde kullanıldığı bir ışıksız tabela ışıksız tabeladan daha dikkat çekici olacak ve müşteriyi cezbedecektir.

Işıksız tabelaların bakımı sık yapılmalıdır, bu sayede kullanım ömrü uzayacaktır. Aynı zamanda tabelanın herhangi bir pas, kir tutmaması için özen gösterilmelidir. Işıksız tabela üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi onun yıpranmasıyla ilgili bir orantıya sahiptir. Ne kadar kalitesiz olursa ışıksız tabela ürününüz o kadar çabuk yıpranacaktır. Hemen her firmanın iç veya dış mekanda kullandığı ışıksız tabelalar tarih içinde en çok kullanılan tabelalardır. Firmanın pazarlanması ve tanıtımı için önem arz eden tabela çeşitleri arasında malzeme ve tasarım çeşitliliği açısından da en zengin olanlardan biridir. Ayrıca en uzun geçmişlerden birine sahip olan da odur.

 

Ankara Işıksız Tabela İmalatı

Dış mekanda kullanılacak olan ışıksız tabela, hava koşullarından rahatlıkla etkilenir. Bu nedenle bir firma, ışıksız tabelasının kullanım ömrünün uzun olmasını isterse, dayanıklı olan malzemeleri seçmelidir. Şah reklam olarak müşterilerimize sadece tasarım ve üretim süreçlerinde yardımcı olmakla kalmıyor, teslimden sonraki aşamalar için de müşterimizle birlikte olup ona destek veriyoruz.

Şah reklam biliyor ki bir tabelanın yapımında tasarımdan üretime her süreçte şeffaf ve özverili olunmalıdır. Her tabela tasarımı ve o tasarımın üretimi farklı süreçlerden geçmekte ve sonuçları da doğal olarak farklı olmaktadır. Tasarımın kendine has bir havası ve gereksiz detaylardan uzak bir sade bir düzenlemesi olmalıdır.

Şah reklam, bünyesindeki tüm imkanları müşterilerinin kullanımına sunuyor. Işıksız tabelanız son teknoloji makinelerle üretilerek sizlere teslim ediliyor. İstediğiniz her türllü tasarım için gerek profesyonel ve deneyimli ekibimiz gerekse geri kalan imkanlarımız sizin hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışıyor. Sadece üretim sürecinde değil sonraki aşamalarda da profesyonel ve deneyimli ekibimiz kılavuzluğunu yaparak sizi desteklemekten geri kalmıyor. Aklınıza takılan her detayı yılların getirdiği deneyim ve birikimle cevaplandırabilir ve en doğru ışıksız tabelaya ulaşmanızı sağlayabiliriz.

 

Işıksız Tabelaların Avantajları

Işıksız tabelalar genel özelliklerine uygun olarak dış mekanlarda yoğunluklu olarak kullanılmaktadır. Günlük hayatta karşımıza genellikle ışıksız tabelalar çıkmaktadır ve herhangi bir ışık kaynağına sahip olmadığı için elektrik masrafı da bulunmaz ve bu en büyük avantajlarından birisidir.

Işıksız tabelalarda ışık geçirgenliğine önem vermediğimiz için malzeme konusunda daha zengindir. Malzemelerin birbiriyle kullanımı da bir o kadar rahattır. İstenilen her tasarım herhangi bir engel olmaksızın üretilebilir. Alüminyumdan polikarbona, kompozitten pleksiye her malzeme ve ürün bu tabelalara uygulanabilmektedir.

Herhangi bir elektrik sistemine bağlı olmadığı için kullanım süresi daha uzun bir ömre sahiptir. Dayanıklılığı üst düzeyde olduğu için herhangi bir ekstra masraf çıkarmadan uzun yıllar kullanımı mümkündür. Bu durum da iş yerine maddi bir fayda sağlamaktadır. Aynı zamanda bir sisteme bağlı olmaması sayesinde elektriğe bağlı kazalara sebebiyet vermeyecektir.

Uyumludur ve yaratıcı fikirlere açıktır. Montaj yapıldığı her alana uyum göstererek gözde yorucu ya da rahatsız edici bir etki göstermez. Kendisini görsel olarak patlatmadığı için estetik dengenin korunması daha kolaydır ve bu müşterinin ilgisini çekmekte oldukça başarılı bir yöntemdir. Bu özelliği ışıksız tabelanın içerdiği mesajı iletmesinde de etkili olacaktır. Uyumlu olduğu için her türlü iş yerinin kullanımı için seçenek sunar.

Hem iç mekan hem de dış mekanda kullanım için uygundur. İç mekanda çeşitli dekorasyon araçlarıyla cezbediciliğini arttırmak oldukça kolay ve kullanışlıdır. Müşterinin ilgisini de çabucak çeker.

Daha önce de söylediğimiz gibi bir elektrik sistemine sahip olmayacağı için bu işlem için özel üretilmiş malzemelerin kullanımına da gerek yoktur. Bu durum maliyeti düşürür ve bu sayede her bütçe için uygun ve şık tasarımlar üretilebilir.

Malzeme çeşitliliğinin çok olması tabela seçimi için firmalara geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktadır. Bu çeşitlilik arasında firmanın kendisini temsil edecek doğru tabelaya ulaşması kolaylaşır.

 

Işıksız Tabelaların Kullanım Alanları ve Kullanım amaçları

Işıksız tabelaların bir aydınlatma desteği olmadığı için geceleri ek bir ışıklandırma olmaksızın görünmezler. Bazen ek bir ışık sistemi kurulur veya çevredeki ışık kaynaklarından yardım alınarak görünür olur. Çatı tabelası, totem tabelaları, cephe tabelaları (…) gibi çeşitli görevlerde ve gece görülmesine ihtiyaç duyulmayan mekanlarda kullanılır.   

Malzeme çeşitliği ve düşük maliyetiyle resmi ve özel kurumların gözde tabela çeşididir. Hemen her firmanın iç veya dış mekanı için tercih ederek kullandığı ışıksız tabelaların kullanım alanı geniş ve çok çeşitlidir.

Özel kurumların dükkan tabelaları ve reklamları için tercih edilirler.

Resmi kurumların tabelalarının yanında bilgilendirme ve duyuru amaçlı yaptığı reklam ve tanıtım görevlerini de üstlenirler.

İç mekanda bilgilendirme ve dekorasyon amaçlı kullanımları mevcuttur.

Sokak ve caddelerin yön tabelaları ve trafik işaretleri için de resmi kurumlar tarafından kullanılır.

Şah reklam her türlü ihtiyacınız için profesyonel ekibiyle birlikte sizlere yardımcı olmak için çalışmakta.

 

Işıksız Tabela Kullanım Ömrü

Işıksız tabelanızın kullanım ömrü kullandığınız malzemeler ve yaptırdığınız şirkete bağlı olarak değişmektedir. Tabelanın yeri, güneşe maruz kalma açısı ve zamanı, tabelaya yapılan bakımın niteliği de etkileyen önemli unsurlardır. Her şey yolunda gittiği takdirde ve doğru malzemelerle çok uzun süreler kullanımı mümkündür.

Şah reklam, size en iyi hizmeti verdiğini ışıksız tabelanızın kullanım süresiyle kanıtlamaktadır.

 

Işıksız Tabelalarda Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Şah reklam olarak, müşteri memnuniyetine öncelik vererek çalışıyor ve en kaliteli ürünlere sahip olmanız için, profesyonel ekibimizle birlikte sizin istek ve ihtiyaçlarınızla uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Tabela, Ankara tabela isteklerinizi en kaliteli hizmetle birleştiriyor; sizi ve şirketinizi en ideal haliyle temsil ederek kurumsal kimliğinizi destekliyoruz. Sektörümüzdeki tüm yenilikleri yakından takip ediyor, bu yenilikleri sizlerin ihtiyaçlarıyla buluşturmak ve müşterilerle iletişimimizi en yüksek, en kaliteli seviyede tutmak için çalışıyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile isteklerinize en kısa sürede ve en doğru yollarla ulaşmanız için uğraşıyoruz. Daha profesyonel bir imaj için bize ulaşınız.

Işıksız tabela, bir firmanın müşteriyi kendine çekmesi için önemlidir. Dolayısıyla tabela seçimi aşamaları da bir o kadar önem teşkil etmektedir. Şah reklam olarak, seçiminizi yaparken size bir yol gösterici olması için bu konuyu biraz daha detaylandırmak istedik.

Öncelikle ışıksız tabelanızın yerini seçmelisiniz. Işıksız tabelalar kendilerini göstermek, parlamak isteyen ürünlerdir ve ışıksız tabelanızı, renk olarak uyumsuz bir zemine yerleştirmek görüntü kirliliği oluşturmak ya da arka plana atılabileceği ve görülmeyeceği bir yere yerleştirmek doğru olmayacaktır. Bu tarz yerlere yerleştirildikleri takdirde tabelanın hiçbir etkisi kalmayacak ve dikkat çekmeyecektir. Bu da hem sizin masrafınızın boşa çıkmasına neden olacak hem de ürünün üretiliş amacını gerçekleştirmesine engel olacaktır. Dolayısıyla ışıksız tabelanızı koymak için seçilecek yerin analizi doğru yapılmalıdır.

Seçilen yerin ölçümüne göre tabela ölçüleri seçmek deyine çok önemlidir. Küçük bir zemine büyük boyutları olan bir ürün yerleştirmek estetik değeri bozacak veya büyük bir alana küçük boyutlu bir ürün yerleştirmek ışıksız tabelanın görünürlüğünü engelleyecektir. Şah Reklam’ın uzman ekibi, size ölçüm ve değerlendirme konusunda yardımcı olabilir. İhtiyacınıza en uygun ürüne sahip olmak için bize ulaşmanız yeterli.

Ayrıca az önce de bahsettiğimiz gibi birbiriyle uyumlu renkler seçilerek estetik bir görüntü oluşturmak önemlidir. Sadece zemin ve ışıksız tabelanız arasındaki renk uyumu değil, ışıksız tabelanızın kendi içindeki renk uyumu da bir o kadar estetik değer taşımaktadır. Estetik olan ürünler her zaman hayran kazandırır. İnsanlar güzel olan şeylere yakın olmak isterler.

Işıksız tabelanızın tasarımına da dikkat etmeniz gerekir. Üreticinin tasarım ve üretime olan özverisi önemlidir. Her detay dikkatle hesap edilmelidir, en ufak bir hata kalitede veya kullanım ömründe etkilidir. Yazı ve görsellerin seçimi doğru yapılmalıdır. Kullanılan tasarım sizi ve işinizi en iyi şekilde temsil etmeli, içinde bulunduğunuz sektörü tanımlamalıdır. Işıksız tabelanız ile şirketiniz arasındaki uyumsuzluk müşterinizin bakış açısında olumsuz sonuçlara yol açabilir.

Bunların yanı sıra ışıksız tabelanızdan uzun süre verim alabilmek için bulunacağı yerin hava koşullarını da göz önünde bulundurmalı ve malzemeleri buna göre seçmelisiniz. Bu sayede en uzun kullanım ömrüyle ışıksız tabelanızdan maksimum verimi elde edebilirsiniz.

Çoğu zaman ışıksız tabelaların gün içinde veya gece vakti görünümlerinde farklılıklar olmaktadır. Işıksız tabelalarınızın montaj edileceği yerdeki ışık kuvvetlerinden maksimum seviyede yararlanabilmesi için konulacağı yerin görüntüsüne, ışıksız tabelanın konumuna ve tasarımına önem verilmektedir. Bu noktada ışıksız tabelanın konumuna da değinmemiz gerekir. Tabelanın açısı göz hizasına uygun olmalı ve göze hitap etmelidir. Bulunduğu zeminle absürt boyut farkları bulunmamalıdır.

Işıksız tabelalar çok çeşitli malzemeler ile yapılabilmektedir ve malzeme yelpazesi oldukça geniştir. Bu, ışık geçirme zorunluluğu olmamasından kaynaklanan bir avantajdır. Tabelaların tasarımını malzeme çeşitliliği kolaylaştırıyor da olsa üretici şirketin müşteriyle diyaloğu ve süreç şeffaflığı önemlidir. Müşteri, Işıksız tabela üreticilerine dikkat etmelidir ve her süreçte iletişim en iyi haliyle sağlanmalıdır.

Malzeme veya boyadan eksilterek kalitesiz ürünler sunan üreticilere karşı dikkatli olunmalıdır.  Kullanılan makinelerin önemi de tasarımın kalitesi açısından önemlidir.

Şah reklam gibi sektörde kendini kanıtlamış, kalitesi ve müşteri memnuniyeti önceliğiyle tanınmış üretici şirket ile çalışmak her zaman faydalı ve karlı olacaktır.

 

Işıksız Tabelada Kullanılan Malzemeler

  Işıksız tabelanın malzemeleri ürünün kullanım ömrü açısından önemlidir. Işıksız tabelanızı yerleştireceğiniz yerin analizini iyi yaparak doğru malzemeyi seçmelisiniz. Analizdin ardından bir uzman kadro ile ölçümler yapılarak tasarımlar oluşturulmalıdır.

Gelişen teknoloji ile birlikte çok çeşitli malzemeler kullanılmaya başlanmıştır.

1-Kompozit,

2-pleksi,

3-foreks,

4-lampex,

5-strafor köpük,

6-vinil gibi.

 Üreticinizden malzemeler hakkında detaylı bilgiler alarak kendinize en uygun ürünü seçmeniz mümkündür. Malzemeni seçtikten sonra yapım aşamasına geçilir.

 

Işıksız tabela yapılırken belirli kalıplara uyulur. Önce sağlam bir malzemeden bir iskelet çıkarılır, iskelete başka bir malzemeyle levha yerleştirilir. Bir çerçeve eklenerek levha sağlamlaştırılır. Levhalar birçok malzemeden olabilir. Alüminyum en tercih edileni olmakla beraber dilendiği takdirde polikarbon ya da pleksi de seçilebilir.

 

Ankara Işıksız Tabela Çeşitleri 

Gelişen teknolojiyle beraber ışıksız tabelanın ışıksız olmasının da etkisiyle bu ürünlerde çeşitlilik oldukça yüksektir. Şah Reklam’a ulaşıp uzman ekibimizle görüşerek tüm ürünler hakkında detaylı bilgiyi alabileceğinizi hatırlatmakta fayda görüyoruz. Uzmanlığımız tecrübemizle birleşerek sizlere en güvenilir ve en kapsamlı hizmeti sunuyoruz.

Kompozit Işıksız Tabela

Müşterinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanarak müşteri ile uzlaşılan tüm tasarımlar, tüm font ve şekiller kompozit malzeme ile tabelalaştırılabilmektedir. Kompozit ışıksız tabelanız Kompozit malzeme, ışıksız tabelalarda iskelet, levha veya ana şeklin malzemesi olarak rahatlıkla kullanılabilmektedir. Buna müşteri dilediği gibi karar verir. Levha olarak kullanıldığında uygun ölçülerde foreks ya da folyo kesim şekilleriyle kesilerek ana malzemeye montajı yapılır. Dilendiğinde kalıplarla kullanılabilir, yapıştırılarak kullanılabilir veya vidalama yapılabilir.

 

Pleksi Işıksız tabela

Müşterinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanarak müşteri ile uzlaşılan tüm tasarımlar, tüm font ve şekiller pleksi malzeme ile tabelalaştırılabilmektedir. Pleksi ışıksız tabelanız pleksi malzeme, ışıksız tabelalarda iskelet, levha veya ana şeklin malzemesi olarak rahatlıkla kullanılabilmektedir. Buna müşteri dilediği gibi karar verir. Levha olarak kullanıldığında uygun ölçülerde foreks ya da folyo kesim şekilleriyle kesilerek ana malzemeye montajı yapılır. Dilendiğinde kalıplarla kullanılabilir, yapıştırılarak kullanılabilir veya vidalama yapılabilir.

 

Foreks Işıksız Tabela

Müşterinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanarak müşteri ile uzlaşılan tüm tasarımlar, tüm font ve şekiller foreks malzeme ile tabelalaştırılabilmektedir. Foreks ışıksız tabelanız Foreks malzeme, ışıksız tabelalarda iskelet, levha veya ana şeklin malzemesi olarak rahatlıkla kullanılabilmektedir. Buna müşteri dilediği gibi karar verir.

Levha haliyle kullanıldığında müşterinin tercihine bağlı olarak Foreks levhanın üzerine baskı veya folyo kesim uygulanabilir. Kesimi gerçekleştirilen folyolar, kalıplar aracılığıyla düz zemine silikon veya bant yardımıyla montaj edilir.

Lamplex Işıksız Tabela

Pole edilen malzemeden üretilen köpük (eva) malzemenin akrilik malzeme ile kaplanmasıyla üretilir. 2-3 cm kalınlığındadır. Cnc makinesi ile istenilen boyut ve şekillerde kesilebilmektedir. Monte aşamasında cnc makinesi yardımıyla çıkarılan şekiller, kalıplar yardımıyla düz zemine yapıştırılmaktadır. En dayanıklı dış mekan ışıksız tabela malzemelerindendir. Su ve kimyasal maddelere karşı dayanıklı olduğu için kar yağmur gibi hava durumlarından etkilenmemektedir; ayrışma yahut çürüme yapmamaktadır. Ses ve ısı yalıtımı, Isı koruma, sıvı emilimi gibi özellikleri vardır. 45 üzeri dereceye kadar dayanabilmektedir.

 

Strafor Köpük Işıksız Tabela

Cnc makinede kesilen strafor köpüklere müşterinin dilediği şekil verilebilmektedir. Renk seçenekleri mevcuttur. Tabelanın kalınlığı 3-14 aralığında değişebilmektedir. Verilen şekiller kalıplar yardımıyla levhalara yapıştırılarak monte edilir. Su ve kimyasal maddelere karşı dayanıklı olduğu için kar yağmur gibi hava durumlarından etkilenmemektedir; ayrışma yahut çürüme yapmamaktadır. Ses ve ısı yalıtımı, Isı koruma, sıvı emilimi gibi özellikleri vardır. 45 üzeri dereceye kadar dayanabilmektedir.

 

Vinil Germe Işıksız Tabela

Işıksız tabelalar arasında en çok kullanılan türlerden biridir. Dijital baskıya izin vermesi sayesinde resmi kurumların duyuru ve bildirileri için rahatlıkla kullanılmaktadır. Oluşturulan iskelet üzerine gerdirilerek yapılır. Bu iskelet alüminyum veya demirden üretilebilmektedir. En az 3 cm kalınlığında olur. Maliyeti en düşük ışıksız tabeladır.

Ankara Işıksız Tabela Fiyatları

Tabela, bir mesaj veya bilgi iletmek amacıyla kullanılan işaret ve sembol tasarımlarının kullanımıdır. Genellikle bilinirliği sağlamak ve tanınırlığı arttırmak için kullanılır. Bu işlevinin yanı sıra bir sokak veya caddenin isim bilgisini, bir iç mekanın kullanım bilgisini ya da bir şirket veya işletmenin logo, isim, yapılan iş ve iletişim bilgilerini içerir.

En maliyetsiz ışıksız tabelanın Vinil germe olduğunu söyledik. Peki fiyatı ne kadardır? Ortalama bir fiyatı var mıdır?

hesaplandığı için belirli bir fiyat bilgilendirmesi mümkün değildir.

Bizimle çalışarak Şah Reklam’ın sunduğu yüksek kalite hizmetlerden faydalanabilir ve şirketinize en uygun tabelaya sahip olabilirsiniz. Uzun yıllar memnun kalarak kullanacağınız tabela hizmeti için istediğiniz malzeme ve tasarıma yönelik kişisel fiyatlandırma almak üzere bize ulaşınız.

Şah reklam olarak, müşteri memnuniyetine öncelik vererek çalışıyor ve en kaliteli ürünlere sahip olmanız için, profesyonel ekibimizle birlikte sizin istek ve ihtiyaçlarınızla uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Tabela, Ankara tabela isteklerinizi en kaliteli hizmetle birleştiriyor; sizi ve şirketinizi en ideal haliyle temsil ederek kurumsal kimliğinizi destekliyoruz. Sektörümüzdeki tüm yenilikleri yakından takip ediyor, bu yenilikleri sizlerin ihtiyaçlarıyla buluşturmak ve müşterilerle iletişimimizi en yüksek, en kaliteli seviyede tutmak için çalışıyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile isteklerinize en kısa sürede ve en doğru yollarla ulaşmanız için uğraşıyoruz. Daha profesyonel bir imaj için bize ulaşınız.