Ankara Tabela arayışınızda, Şah Reklam firmamızı bulmanız bir tesadüf değil, reklam konusunda verilen 20 yıllık emek ve birikimin sonucu.  Tabiki doğru keşif, profesyonel tasarım, deneyimli personel, güvenli montaj hizmeti ile ile uzun zamandır Ankara ve çevresinde reklam firması olarak müşterilerimiz bizi tercih etmekteler. Tabela konusunda tasarımı üretimle birlieştirip, siz değerli müşterilerimizin müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak için devamlı çalışıyoruz.  Tabela, bir mesaj veya bilgi iletmek amacıyla kullanılan işaret ve sembol tasarımlarının kullanımıdır. Genellikle bilinirliği sağlamak ve tanınırlığı arttırmak için kullanılır. Bu işlevinin yanı sıra bir sokak veya caddenin isim bilgisini, bir iç mekanın kullanım bilgisini ya da bir şirket veya işletmenin logo, isim, yapılan iş ve iletişim bilgilerini içerir. Tabelalar günümüzün en önemli reklam araçlarından biridir. Bir müşterinin işyerine dair gözüne ilk çarpan şey tabela olduğu için, müşteriye o işletmeye dair ilk izlenimi veren de yine tabeladır. Tabela, iş yerinin görünürlüğünü sağlamanın yanında işyerini temsil ederek onun varlığını gösterir. İyi bir tabela ile müşteri çekmek daha kolaydır. Firmanızı yansıtan en önemli araçlardan biri tabeladır. Bir tabelaya sahip olmayan bir firmanın varlığı bilinemediği gibi sağlam temelli bir işyeri imajına da sahip olamaz.  Tabelaların temel amacı, bulunduğu alanın ne olduğu, kime veya nereye ait olduğu bilgisini iletmektir. Bu amaçla bir tabela göz yormamalı, kısa ve net bilgiler içermeli, anlaşılır ve açık olmalıdır. Çeşitli kullanım alanları vardır ve sosyal hayatın düzenini sağlayarak insanları yönlendiren araçlardan biri olarak görmek mümkündür. Şah Reklam olarak sizi ve firmanızı en iyi yansıtan tabelaya sahip olmanız için çalışıyor, müşterilerimizin önceliklerini profesyonel iş anlayışımızla birleştirerek herkesin memnun kalacağı sonuçlar elde etmek amacıyla çalışıyoruz.

Ankara Tabela Kullanım Amacı

Tabelalar bir işletmenin tanıtıcısıdır. Tabela ile bir şirket kendi kimliğini belli eder ve müşteriye güven verir. Müşteri tabelaya bakarak o işletmenin ne iş yaptığını ve neler yaptığını görebilir ve ticaret yapacağı şirketi bu yolla seçebilir. Tabelasız bir şirket müşterinin zihninde bir belirsizlik yaratır ve güvenini azaltır. Şirket ertesi gün gidecek veya orada olmayacak izlenimi yaratır. Dolandırıcıların ve yasal olmayan yerlerin tabelaları yoktur ve bunu müşteri bilir. Bir tabela ile söz konusu şirket bulunduğu sokak üzerinde varlığını gösterir ve bulunabilirliğini arttırır. Müşteri sokağa göz gezdirdiğinde dikkatini çeken bir tabela, o an işine yaramasa dahi sonrasında bir ihtiyacı olduğunda aklına gelecek ve müşterinin o işletmeye ulaşması daha kolay olacaktır. Böylece müşteri de nereye gitmesi gerektiğinin bilincinde olacaktır. Aynı zamanda dikkat çekici bir tabela ile rakiplerinizden kolayca ayırt edilerek müşterinin size gelmesini sağlayabilirsiniz. Farklı ve dikkat çeken tabelalar zihinde yer eder. Müşteriye güven sağlayıp görünürlüğünüzü arttıran tabela uzun ömrünün de olması ve sürekli bakım gerektirmemesi nedeniyle size doğal olarak kazanç sağlayacak ve işletmenizin kar payını yükseltecektir.

Ankara Tabelanın kullanım alanları

 Tabelaların kullanım alanları oldukça geniştir. Resmi kurumlardan özel işletmelere, hastaneler, askeriyeler, eğlence merkezleri, tatil beldeleri, alışveriş merkezleri hatta evlere kadar her yerde kullanılır ve insanların karşısına çıkar. Resmi kurumlar genellikle kutu harf tabelalar ve totem tabelaları tercih ederler. Bu Tabelalar net olarak uzak mesafeden görülebilmesi ve boyut olarak büyük olabilmesi nedeniyle tercih edilir. Alışveriş merkezleri, pasajlar ve İşhanları gibi çoklu işletmelere sahip merkezler de yine aynı şekilde genellikle totem tabelaları tercih etmektedirler. Çünkü totem tabelaların birden fazla şirket ismini aynı alanda gösterebilme özelliği onu tercih edilir kılmaktadır. Özel küçük şirketler tercih ve ihtiyaçlarına göre farklı tabelaları tercih ederler. Germe tabelalar, kutu harf tabelalar, alüminyum tabelalar en çok tercih edilenler arasında yer alır. Bu tabelalar her bütçeye uyum sağlayacak nitelikte ve dikkat çekici özelliklerdedir.

Ankara Tabelacı

Yeni bir işletme açtınız ve tabelayı nasıl şekilde ve kime yaptıracağınız konusunda kararsız mı kaldınız? Öyleyse seçim konusunda Şah Reklam tabela ekibi olarak size yardımcı olabiliriz. Tecrübe ve güven arz eden, işinde uzman tabelacıların ekibinde yer aldığı şah tabela açık hava reklamcılığında rakiplerinden 1 adım önde olmaya devam ediyor. Ankara Şah Reklam Tabela sağlamış olduğu hizmetler ile sizlere, sizin işletmenize en doğru şekilde temsil edecek ürünler sunmayı hedeflemektedir. Farklı işletme olabilmek, kalabalıklar arasında fark edilebilmek çoğu zaman ticari hayat için iyi bir yaklaşım olmasına rağmen çoğu zaman etkin bir çözüm olmamaktadır. Sektörde farklı olmayı başarabiliyorken insanların aklında iyi izlenimle kalabilmek zor ve önemli etkendir. Son zamanlarda sıkça yaşadığımız doğal afetlerden dolayı sizde mağdırsanız ve yağan yağmur, kar gibi  mevsimsel olaylardan kaynaklı tabelanız kırıldı yada hasar gördüyse bizi arayın ve ANKARA TABELACI hemen yanınıza gelsin. Ankara da Tabela ve açık hava reklamcılığında kaliteden ödün vermeden, şık tasarımlarıyla fark edilir şekilde tabelanızı reklam ettiriyoruz. Açık hava reklamcılığı'nın ilk zamanlarından gelen ve gelişen teknolojiye ayak uyduran profesyonel ve deneyimli kadromuz ile Şah Reklam olarak müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Ankara Tabela Reklam olarak tüm açık hava reklam ürünlerimiz ve ürün kalitemizle, konusunda uzman kadromuz ve 20 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterimize hizmet vermekteyiz. Ankara tabela arayan müşterilerimizin taleplerini hızlı bir şekilde karşılamak için ofisimizde sizleri bekliyoruz.

Ankara Tabela Çeşitleri

Tabela çeşitleri ile ilgili kısaca bilgi vermemiz gerekirse; Ankara tabela, Işıklı, Işıksız, Gravür, Çatı Tabelası, Totem, Kayan Yazı, Kapı Tabelası, Vinil Germe Tabela, Alüminyum ,Kompozit, Kutu Harf, Krom Harf, Uyarı İkaz, Yönlendirme Tabelası olmak üzere bir çok modelde tabela ürünleri bulunmaktadır karar vermekte zorlanan müşterilerimize tasarım ve model hakkında bilgilendirme ücretsizdir. Şah reklam olarak kaliteli imalat ve pişman olmayacağınız hizmet anlayışıyla …. Yıldır sizlere hizmet ediyor ve verdiğimiz hizmetin sizin istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacağına dair garanti veriyoruz. “En kaliteliyi üreterek büyümek” anlayışımız ve yılların verdiği deneyim ile sizin için en iyi olan tabelayı yapıyoruz.

Ankara Tabela İmalatı

Çok fazla çeşide sahip tabelaların malzemeleri de çok çeşitlidir. Pleksi, Polikarbon, akrilik, alüminyum, paslanmaz, vinil, tahta gibi malzemeler çokça kullanılır. Şirketin imajında büyük bir etkisi olan tabela malzemesinin seçimi çok önemlidir.  Şah Reklam, şirketinize en uygun ve en hesaplı malzeme seçiminde sizlere profesyonel ekibiyle birlikte yardımcı olmaktadır. Tabela seçiminde en önemli etken tabelanın iç mekanda mı yoksa dışarıda mı olacağıdır. Örneğin, dışarda sert hava koşullarıyla cebelleşecek olan tabelanın malzemesi için tahta gibi çabuk yıpranacak ürünlerin kullanılması hem maddi bir zarar sağlayacak hem de tabela kullanımının ömrünün kısa tutacaktır. Bir diğer unsur tabelanın kalıcı mı yoksa geçici mi olacağı konusudur. Buna göre malzemenizi daha dayanıksız seçebilir veya dayanıklı bir malzeme ihtiyacı duyabilirsiniz.
 

Ankara Tabela Çeşitleri

Şah reklam aşağıda yer alan örnekler ve daha fazlası için sizlerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet etmektedir.

 

Ankara Işıklı Tabela

Çok çeşitli malzeme ve şekillerle yapılabilen ve modern bir görünüme sahip olan ışıklı tabelanın en önemli özelliği karanlık ortamlarda görülebilmesidir. Bu nedenle gece ve karanlık/loş ortam çalışmaları için en uygun tabeladır.

 

Ankara Totem Tabela

Dış mekanda bulunan totem tabelalar şirket binasının karşısında durur. En dikkat çekici tabela çeşitlerinden biridir.  Yol tabelası olarak da adlandırılmaktadır ve en yaygın haliyle alışveriş merkezleri, pazajlar, iş merkezleri gibi çoklu işletmeye sahip yerlerce toplu tabela olarak kullanılırlar. Bunun bir işletme tarafından tekli olarak da sıkça kullanılır.

 

Ankara Vinil Germe Tabela

Dış mekanda yaygın olarak kullanılan bu tabela çeşidi genellikle şirketin tam yerini göstermek üzere binada konumlanır. Boyutları 50 metreye kadar çıkabildiği i.in, geniş ve büyük ölçeleri nedeniyle tercih sebebidir. Aynı zamanda tek düze değil de daha çeşitli renklere sahip arkaplana uygun olması nedeniyle de çokça tercih edilir.

 

Ankara Alüminyum Tabela

Özellikle Dikkat çekmek, yönlendirmek için kullanılan alüminyum tabelalar en çok kullanılan reklam aracıdır. Pek çok çeşide sahip olduğu için her bütçeden şirkete hitap eder.  Şah reklam tecrübesiyle modern ve şık bir alüminyum tabelaya sahip olarak müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

Ankara Tabelada Kullanılan Malzemeler

Tabelalar şirketinizi temsil eden önemli bir araçtır. Şirketinizin imajına ve size en uygun tabelaya sahip olurken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli konu vardır. Bunların başında da ihtiyacınızın belirlenmesi öncelikli olarak gelir. Tabelanızın nasıl olmasını istediğinizi belirlerken en önemli unsur neye ihtiyacınız olduğunuza karar vermektir. Öncelikli ihtiyaçlarınızı belirleyerek kullanılacak malzemeye karar verebilir ve buna göre reklamcınızdan talep edebilirsiniz.  Şah reklamın profesyonel ekibi tabelanıza yönelik ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize öncelik vererek yıllardır süregelen deneyimiyle size yol gösterir ve en uygun tabelaya ulaşmanıza yardım eder.

Ankara Tabela Montajı

Bu adımda tabelanızı nereye koyacağınızı belirlemelisiniz. Tercihinize göre tabelanızın şirket girişi üstünce, kaldırımda veya levha haliyle mi tasarlanacağına karar vermelisiniz. Bunu yaparken de yine ihtiyaçlarınızı gözeterek ve tabelanızın en çok dikkat çekeceği yeri özenle düşünerek karar vermelisiniz. Bunlara bağlı olarak tabelanızın boyutları da önemli bir konudur. Tabelanızı koymayı seçtiğiniz yerin boyutlarıyla tabelanızın ebatlarının uyumlu olması hem tabelanızın kullanım ömrü hem de estetik değeri bakımından önemlidir. Küçük bir alanda büyük ebatları olan bir tabela göz yoracağı için çirkin bir görüntü oluşturmanın yanında tabelanızın görünmemesine de neden olacaktır. Ters bir şekilde küçük bir alana büyük ebatlara sahip bir tabela yerleştirdiğinizde de tabela görsel olarak patlayıp uyumsuz görünecektir. Bu noktada tabelanızın açısı da önemlidir. Tabelanız müşterinin göz hizasına uygun bir açıyla yerleştirilmeli ve müşteri tabelaya bakarken zorluk yaşamamalıdır.

Ankara Tabela Tasarımı

Kullanılacak yazı tipi, görsel ve işaretlerin şekli ve eklenecek diğer ayrıntılara göre malzeme ve şekil çeşitliliğinde fark yaratabileceği için bu unsurların belirlenmesi doğru tabela seçimi için önem teşkil etmektedir. Uyumsuz ve abartılı font ve görsellerden uzak durulmalı ve bütünlüğü korumaya özen gösterilmelidir. Aynı zamanda tabelada yer alacak tanıtım yazısı, slogan ve şirket ismi estetik şekli koruyacak biçimde, görsel bir bütünlüğe sahip olacak şekilde tabelada yer almalıdır. Bunun yanında yine renk uyumu bir diğer önemli unsurdur. Çok zıt ve göz yoracak renkler tabelanızda kullanılmamalı, uyumlu ve estetik olarak iyi görünecek renkler seçilmelidir. Tabelanıza bir görsel eklemek istiyorsanız, görselin içeriğinin tabela ve tasarım konseptine uygun olduğundan, çözünürlüğünün tabela boyutlarıyla uyumlu olduğundan emin olmalısınız ki çirkin bir görüntüyle karşılaşmayasınız.

Ankara Tabelada Kurumsal Kimliğin Önemi

Tabela, kurumsal kimliğinizi yansıtacak en önemli araçlardan biri olduğu için tabela yaptırırken dikkatli olunmalıdır. Abartılı ve aldatıcı ifadelerden kaçınılması gerekilir. Reklamlarda yer alan ifadelerin yasal bir sorumluluğu olduğu unutulmamalıdır. Tabelanız kurumsal kimliğinizi ve tabela ile vermek istediğiniz mesajınızı doğru ve etkili bir şekilde müşteriye iletmelidir. Tabelanızın malzemeleri doğru seçilmelidir. İç mekan veya dış mekana göre farklı malzemeler seçilebilir. Dışarıda yer alan tabelalar daha dayanıklı ve hava koşullarına uygun malzemelerden üretilmelidir. 

 

ANKARA TABELA KEŞİF VE TASARIMI ÜCRETSİZDİR

Dükkan, mağaza, avm, ofis kısacası işyerlerinizin tabelasını yerinde keşif yaparak birlikte kararlaştırıp, birlikte tasarlıyoruz. Sizlere yeni kurmuş olduğunuz firmanızda müşterilerinize bulunabilirliği yüksek, işinize yarayacak tabelalar üretelim.

 

ANKARA TABELANIN ÖNEMİ

Geçmişten günümüze tabelaların topluma ve kültüre etkisi birçok şekilde görülmüştür ve bunlardan en belirgin olanlardan biri tabelaların tetiklediği tüketici kültürdür. Tabelalar, içerdikleri reklam ve tanıtımlarla müşteriyi ürünü almaya yönlendirmiş ve onu tüketime açık bir hale getirmiştir. Yükselişteki tüketici kültür, bir döngü etkisiyle tabelanın gelişimi de etkilemiş ve tabelalar herkes için daha çok anlam ifade etmeye başlamıştır. Tüketicinin, şirketin tabela ile ifade ettiği imaja daha çok dikkat etmeye başlamasıyla, ticari markaların konseptlerinin gelişip çoğalması, marka koruması ve ticari yatırımlar farklı bir boyut kazanmış, gelişti ve çeşitlenmiştir. Şah reklam olarak, size ve şirketinize; özgün, dikkat çekici tabela tasarım ve imalatları için yanınızdayız. Sizin güvenilirliğiniz bizim güvencemiz.

Ankara Tabela Kullanım Nedeni

Tabelalar önceleri levha üzerine yazılan yazı ve çizim süslemeleriyle sınırlıyken gelişen teknoloji ve ihtiyaçlar doğrultusunda malzeme çeşitliliği artmış ve yapım aşamaları daha karmaşık bir hal almıştır. Antik Roma’da genellikle tabelalar için taş veya pişmiş toprak kullanılmıştır ancak zaman ilerledikçe ağaç, cam gibi malzemelerin yaygınlığı ve kullanımı artmış; ardından da bakır, demir, alüminyum gibi diğer metaller kullanılmaya başlanmıştır.

 Günümüzde tabela üretiminden önce hazırlık aşamaları olmaktadır. Bu hazırlık aşamalarında, tabelanın yapım aşamasında yerleştirileceği yerle uyumunu netleştirmek için önce yerleştirileceği alanın zemin etüdü yapılarak tabelanın ölçüleri belirlenir. Zemin etüdüyle, tabelanın yerleştirileceği zeminin sağlamlığı ve olası riskleri hesaplanır. Böylece tabela imalatının bir sonraki hazırlık aşaması olan tasarıma geçilir. Bu aşama genellikle bilgisayar tabanlı olarak gerçekleştirilir. Diğer bir yandan da tabela malzemeleri seçilir. Her şey tamamlandıktan ve müşteri ile ortak bir karar verildikten sonra imalata geçilir.

Tabelalar verilmek istenen mesajdan tabelayı talep eden kişinin isteğine kadar çeşitli ihtiyaç ve amaçlara bağlı olarak boyut, içerik ve biçim farklılıkları gösterir. Bu etkenlere bağlı olarak da imalatında kullanılacak malzemeler tabelanın çeşidine ve tabelanın konumlandırılacağı yere göre değişmektedir. Dışarıda, değişken hava şartlarına maruz kalacak bir çalışma ile iç mekanda kullanılacak bir çalışmanın malzemeleri tabii olarak farklılık gösterir. İç mekan tabelalarında daha hassas malzemeler kullanılabilir ancak dış mekanda bu tabelanın kullanım ömrünü kısaltacaktır. Dolayısıyla dış mekan çalışmaları için tercih edilecek malzemeler daha dayanıklı olmalıdır.

Bir örnek olarak germe tabelanın imalatından bahsedelim.

Demir profil ölçülere uygun olarak kaynatılarak tabelanın çerçevesi oluşturulur Ardından arkası alüminyum ile kaplanır. Bu kısmı tamamlandıktan sonra tabelayı montaja hazırlamak üzere ölçülere uygun hale getirilmiş sert branda tabelaya giydirilir. Bu aşamada tabelanın kullanım ömrünü uzatmak amacıyla branda vidalar ile sabitleştirilebilir ve tabela çevresine köşebent takılabilir.

Ankara Tabela Fiyatları

En önemli reklam aracı olan tabelanın tasarımı ve imalatı için her detay fiyat üzerinde etki gösterebilmektedir. Şirketinizi en iyi şekilde temsil etmek, güvenilir ve kararlı bir imaj sergilemek için doğru tabelaya sahip olmak önemli. Dikkat çekmek için klasiklikten uzak özgün tasarımlar bir şirketin kendini müşteriye pazarlamasında önemli bir etkendir. Doğru tabela ile şirketinizin profesyonel imajını arttırabilirsiniz.

Şah reklam ihtiyacınıza yönelik en uygun malzemeleri seçmenizde ve imajınıza yönelik tabelayı oluşturmanızda size yardımcı oluyor. Fiyatı her detay değiştirebileceği için detaylı bir fiyat bilgisinden bahsetmek zorlaşıyor. Tabelanızın her aşamasında sizin fikir ve görüşlerinize göre hareket ediyor ve fikir alışverişi yöntemiyle en doğru sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Ankara Tabela Fiyat Listesi

Her malzeme birçok çeşide sahip olduğu için belirli bir fiyat ölçeklendirmesi zordur. Malzemeler ve tasarımlarla yelpaze genişledikçe ortalama veya standart bir fiyatlandırma yapmak mümkün değildir. Şah reklam sizin istekleriniz ve bütçenize yönelik en uygun malzemelere ulaşarak estetik ve dikkat çekici tabelayı ulaşmanıza yardımcı oluyor. Detaylı bilgi için bize ulaşınız.

Ankara Tabela Fiyatlandırması

Bizimle çalışarak Şah Reklam’ın sunduğu yüksek kalite hizmetlerden faydalanabilir ve şirketinize en uygun tabelaya sahip olabilirsiniz. Uzun yıllar memnun kalarak kullanacağınız tabela hizmeti için istediğiniz malzeme ve tasarıma yönelik kişisel fiyatlandırma almak üzere bize ulaşınız.

Şah reklam olarak, müşteri memnuniyetine öncelik vererek çalışıyor ve en kaliteli ürünlere sahip olmanız için, profesyonel ekibimizle birlikte sizin istek ve ihtiyaçlarınızla uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Tabela, Ankara tabela isteklerinizi en kaliteli hizmetle birleştiriyor; sizi ve şirketinizi en ideal haliyle temsil ederek kurumsal kimliğinizi destekliyoruz. Sektörümüzdeki tüm yenilikleri yakından takip ediyor, bu yenilikleri sizlerin ihtiyaçlarıyla buluşturmak ve müşterilerle iletişimimizi en yüksek, en kaliteli seviyede tutmak için çalışıyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile isteklerinize en kısa sürede ve en doğru yollarla ulaşmanız için uğraşıyoruz. Daha profesyonel bir imaj için bize ulaşınız.